Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Piszemy co chcemy - byle miło.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Post: #39 adampiszczek
24 maja 2016, 13:51

Dzień dobry, mam bramę wjazdową na posesję. Była ona zamontowana jakiś czas temu i wszystko pracowało bez zarzutu. Dopiero po kilku latach się ona obniżyła i zaczęły występować problemy z jej rozsuwaniem. Posiadałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś pokręcili, nasmarowali i zainkasowali kasę. Brama otwierała się poprawnie przez parę miesięcy i kłopot znowu wystąpił. Dlatego znów jestem na etapie szukania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś miał do czynienia z ślusarzami z tego serwisu?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Szukam rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Post: #40 mariuszbyk
24 maja 2016, 13:54

Witaj, miałem podobny problem z bramą wjazdową. Nie chcę Cię smucić, ale naprawa jej nie jest taka prosta. Jeśli poprzedni ślusarze ją źle zamontowali to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Inna kwestia to odpowiednia wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się przesuwa. Brama winna mieć zapas luzu od podłoża. Mniej więcej 8 cm wystarczy w zupełności. Jeśli te rzeczy będą dobrze wykonane to nie będzie kłopotów z działaniem bramy przez wiele lat. Jeżeli chodzi o ślusarzy z tego portalu internetowego to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:


Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości