Szukam dobrego serwisu AGD w mieście

Piszemy co chcemy - byle miło.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Szukam dobrego serwisu AGD w mieście

Post: #41 tomaszkowal
31 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, szukam autoryzowanego serwisu AGD w okolicach Krakowa. Mam kłopot z moją pralką, która od pewnego czasu dziwnie się zachowuje. Ustawiam program, który ma prać około godziny. Pralka zaczyna działać i po jakimś czasie pojawiają się różne błędy na wyświetlaczu. Mam przeczucie, że mógł ulec awarii programator w pralce. Stąd moje pytanie o uczciwych specjalistów z mojego miasta.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Post: #42 mariuszbyk
31 maja 2016, 10:04

Cześć, czy sprawdzałeś firmy z tego portaluinternetowego: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Reklamuje się tam bardzo dużo firm, które oferują serwis AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na fachowca. Każda z firm specjalizuje się w urządzeniach danych producentów. Ten, który właściwie naprawi pralki LG, może już gorzej wypaść przy urządzeniach innej firmy. Dlatego pozostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która ma akredytacje dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich urządzenie.

podobne tematy:

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Szukam dobrego serwisu AGD w mieście

Post: #43 marekwirazka
31 maja 2016, 10:10

Dzień dobry, jak oglądałeś serial Usterka w TVN to będziesz wiedział o czym piszę. Porządny serwis to nie koniecznie ten drogi. Znajdziesz wielu fachowców, którzy robią dobrze za niewielkie pieniądze. Poszukaj opinii w Internecie na temat serwisów z twojego miasta.

podobne tematy:


Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość