Czy jest sens robić unikalny opis dla firmy na tego rodzaju stronach?

Piszemy co chcemy - byle miło.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Czy jest sens robić unikalny opis dla firmy na tego rodzaju stronach?

Post: #44 krzysiekwolski
31 maja 2016, 10:20

Wiele zapytań naszych Klientów odnosi się do rodzaju oleju do skrzyni biegów – czy używać olej syntetyczny czy może mineralny, a może użyć gęstszy lub o zwiększonej lepkości? Pytanie jest uzasadnione, gdyż dobry dobór oleju oddala serwis skrzyń biegów, który w krytycznych przypadkach może zakończyć się wymianą skrzyni biegów. Szczególnie dotyczy to modeli pojazdów, które posiadają już za sobą trochę lat lub znaczny przebieg. I warto wykonać podstawowy serwis skrzyni biegów. Odpowiednie serwisowanie skrzyni biegów to jedyny sposób na uniknięcie kosztownego remontu skrzyni biegów lub jej wymiany na nową. Jeśli chodzi o typ oleju, to w większości przypadków czy będzie to olej syntetyczny czy mineralny, nie ma dla domy energooszczędne większej różnicy. Istotne jest to – czy spełnia on rygorystyczne normy producenta skrzyni biegów. W następnej kolejności – czy posiada lepkość SAE i klasę jakości API rekomendowaną do konkretnej skrzyni biegów oraz czy producent oleju, rekomenduje dany olej do konkretnej skrzyni biegów. Na pytanie, który olej jest lepszy – mineralny czy syntetyczny, nie można odpowiedzieć jednoznacznie. Powinno się zadać dodatkowe pytanie – zależy do czego? Większość domy energooszczędne powinna pracować na olejach syntetycznych, co nie zmienia faktu, że do wielu skrzyń zalecane są oleje mineralne. Dobry dobór oleju zapewni długie lata pracy skrzyni biegów. Zły olej może spowodować sytuację, iż domy energooszczędne będzie kwestią czasu. W olejach silnikowych przyjęło się lać oleje mineralne o większej lepkości np. 15W40, do silników częściowo zużytych. Związane jest to ze szczelnością wnętrza silnika i zużywania się oleju w silniku. W skrzyni biegów nie występują takie zjawiska, z którymi mamy do czynienia w silnikach, tak, więc nie trzeba kojarzyć oleju mineralnego ze zużytą skrzynią biegów. Oleje mineralne nie są gorsze od syntetyków, powinny być jednak stosowane tam gdzie są zalecane. Gdy skrzynia się zużywa powinno się wtedy rozważyć wycieczkę do serwisu, który która wykonuje obudowy teletechniczne . Dzięki regularnemu serwisowi, naprawa skrzyni biegów nie będzie kosztowna. Brak regularnego serwisu skończy się z czasem domy energooszczędne. Witam, ostatnio wziąłem się za pozycjonowanie swojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Jako młody pozycjoner mam wiele pytań i wątpliwości. Najważniejsze pytanie to skąd brać odnośniki do pozycjonowanej strony internetowej. Wiem, że w Internecie jest sporo materiałów z zakresu pozycjonowania stron, natomiast nie wiele jest tam przykładów. Kolejna sprawa to w jaki sposób odróżnić czy odnośnik jest wartościowy czy szkodliwy? Oraz 3 pytanie, czy umieszczając wpis do tego rodzaju serwisów domy energooszczędne trzeba pisać unikalne teksty? Wiele mi z tym czasu schodzi aby napisać do każdego serwisu nowy tekst, więc pomyślałem że będę dawał wszędzie ten sam. Nie mam pojęcia czy właściwie robię?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 14 sty 2022, 12:29 przez krzysiekwolski, łącznie zmieniany 2 razy.

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto pisać unikalny opis dla firmy na tego rodzaju portalach?

Post: #45 lukaszgos
31 maja 2016, 10:24

Dzień dobry. Każdy z nas musiał od czegoś zacząć, dlatego odpowiem na twoje pytania. To oczywiste, że nikt nie poda ci listy miejsc, gdzie możesz umieścić swój odnośnik. Taka lista po miesiącu jest już zaspamowana i nie ma sensu dawać tam odnośników do strony. Linki możesz pozyskiwać z rozmaitego rodzaju forów, ogólnodostępnych serwisów blogowych i innych portali. Dobry odnośnik to taki, który ciężko zdobyć. Jak widzisz tysiące linków do innych witryn to takie miejsce należy odpuścić. Jeśli chodzi o pisanie niepowtarzalnych opisów to należy na to poświęcić swój czas. Takie linki szybciej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.

podobne tematy:


Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości