Strona 1 z 1

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 14:47
autor: tomaszkowal
Cześć. Poszukuje dobrej brygady dekarskiej z okolic Opola. Czy ktoś zna sprawdzonych dekarzy. Chcę położyć blacho dachówkę na domu jednorodzinnym. Poszukuje kogoś dobrego i w miarę rozsądnych pieniądzach.

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 14:58
autor: mariuszbyk
Dzień dobry. U nas pokrycie dachowe robiła ta ekipa dekarzy: http://polecamspeca.pl/dekarz/opole . Są ceno konkurencyjni i bardzo sumienni. U mnie w domu zrobili bez żadnych kłopotów więźbę dachową i blacho dachówkę. Całość prac trwała mniej więcej 10 dni. 0 problemów i stresów.

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 15:32
autor: marekwirazka
Cześć, też podłączam się do dyskusji. Brygadę dekarzy już mam. Interesuje mnie kwestia, czy lepiej wybrać blacho dachówkę. Sporo ludzi twierdzi, iż to lepsze rozwiązanie niż dachówka ceramiczna. Co sądzicie na temat tego rozwiązania?

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 15:43
autor: lukaszgos
Z tym jest różnie. Dachówka ceramiczna ma swoje mocne strony i minusy. Po pierwsze jest o wiele cięższa od blachy i nie powinno się jej kłaść na terenach podmokłych. Po drugie zużyjesz więcej drewna na więźbę, więc koszty prac dekarskich będą wyższe. A teraz plusy. Po pierwsze lepiej wycisza, ma lepsze właściwości termiczne. Więc jak sam widzisz, jak to wygląda. Jeśli możesz to wybierz dachówkę ceramiczną.

podobne tematy: