Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Piszemy co chcemy - byle miło.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Post: #77 tomaszkowal
08 lip 2016, 11:42

Dzień dobry, rozmyślam nad wypozycjonowaniem swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Mam nieduży sklep meblowy i chciałbym rozpocząć sprzedaż mebli w Internecie. Na starcie pragnę być topie wyników na hasło meble pracownicze , które obecnie najlepiej mi schodzą w sklepie. Czytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Wystarczy budować linki do strony i czekać na pozycję. Natomiast intryguje mnie jedna rzec, jak to jest że ja będę wysoko a inni niżej. Przecież wg tej zasady to każdy powinien znaleźć się na pierwszej stronie. I najistotniejsze czy będę w stanie samodzielnie taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy jestem w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

Post: #78 mariuszbyk
08 lip 2016, 11:52

Witam kolegę. Masz nierealnie, optymistyczne podejście do tematu promocji strony internetowej. Żeby było to takie banalne: tworzymy odnośniki i nasza strona jest na szczycie wyników na hasło meble pracownicze. Faktem jest, że masz należycie zbudowaną stronę internetową. Też prezentowane na stronie meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Lecz to za mało aby wypromować stronę w wyszukiwarce. Samo linkowania strony to nie wszystko. Trzeba wiedzieć jakiego rodzaju odnośniki utworzyć do promowanej strony internetowej oraz w jakich proporcjach. Także ważne jest nasycenie linków promowaną frazą. Dasz takich linków za dużo, strona otrzyma karę od wyszukiwarki. Utworzysz ich za mało - pozycje będą nie zadowalające. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo utworzenie linku nie wystarczy. Ważne jest to aby znalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość