Czy taki biznes ma szansę na powodzenie?

Piszemy co chcemy - byle miło.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy taki biznes ma szansę na powodzenie?

Post: #85 tomaszkowal
16 wrz 2016, 11:34

Witajcie. Myślę nad utworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem wind towarowych. Posiadam odpowiednie doświadczenie w tym kierunku. Niegdyś nawet pracowałem w przedsiębiorstwach o podobnym profilu działalności: https://e-position.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-mozna-w-niej-zrealizowac-przyjecie-oraz-czy-jak-prezentuja-sie-sumy-za-takie-uslugi , które z dobrym rezultatem wykonywały wdrożenia platform towarowych na naszym rynku. Natomiast od tamtego okresu minęło już sporo lat i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi w Polsce. Czy ktoś z was ma może doświadczenie w tej materii i byłby skłonny do podzielenia się wiedzą na ten temat. Będę zobowiązany za wszelkie informacje.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy tego rodzaju biznes może się powieść?

Post: #86 mariuszbyk
16 wrz 2016, 11:59

Dzień dobry. W mojej opinii zabierasz się niewłaściwie do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która montuje dźwigi towarowe to nieco za mało aby na tej podstawie zakładać własną działalność związaną z montażem platform towarowych. Trzeba na początku przygotować dobry biznes plan, który będzie opierał się na rzeczywistych założeniach. Musisz oszacować popyt na dźwigi towarowe oraz czym twoja firma może przyciągnąć klientów do swojej oferty. Musisz mieć na uwadze, że większość przedsiębiorstw w tej branży posiada stałych kontrahentów, którzy zlecają konserwację wcześniej zakupionych platform towarowych. Dość ważna sprawa to sposób promocji swoich usług i sposób na pozyskanie klientów. Windy towarowe nie należą do tanich i będzie ciężko przekonać kontrahentów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:


Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości