Jakiego producenta alarm wybrać do domu?

Piszemy co chcemy - byle miło.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Jakiego producenta alarm wybrać do domu?

Post: #15 tomaszkisiel
16 maja 2016, 14:07

Dzień dobry, właśnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem montażu odpowiedniego systemu alarmowego do domu. Trochę poczytałem tutaj http://trans-sat.pl na temat alarmów i z tego co widzę to większość monterów pracuje na urządzeniach marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Kolejne pytanie to jakie zabezpieczenia wybrać do domu?

podobne tematy:

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #16 tomaszkowal
18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu większość monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich sprzęt jest najmniej awaryjny z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to dość rozbudowana liczba podzespołów, które tworzą system alarmowy. Ostatni powód to dobrej jakości centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Post: #18 mariuszbyk
18 maja 2016, 8:45

U mnie również jest zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Pracuje bez szwanku od wielu lat. Posiadam kilkanaście czujek w domu i podział na kilka stref - przydatna sprawa dzięki której mogę uzbroić alarm w wybranych obszarach domu. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to warto dać kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W lecie kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po problemie.

podobne tematy:


Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość