Koncepcja na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Piszemy co chcemy - byle miło.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Koncepcja na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Post: #120 lukaszgos
12 wrz 2017, 10:32

Cześć, od dłuższego czasu pracuje w średniej wielkości firmie. I musiał nastać ten moment, iż muszę przygotować konspekt imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem trochę w Internecie i przyznam, że jest dużo możliwości takich zabaw. Po pierwsze zwróciłem uwagę, że na wszystkich stronach internetowych kładą duży nacisk na ważność dogodnego przewozu osób. Doradzają aby zrobić wynajem busa, ponieważ ten typ transportu jest o wiele bardziej wygodny niż tradycyjny autobus. Myśląc nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca odbywania się zabawy integracyjnej to chyba najlepszy pomysł. Idąc za ciosem wpisałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod hasłem wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl była ta strona internetowa. Oferują fajnego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i sądzę, że taki transport przypadnie wszystkim do gustu. Mam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele droższy od wynajmu autobusa? Ale z drugiej strony nie wjedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wynajem busa do przewozu osób Warszawa - Gdańsk jest jak najbardziej uzasadniony. Rozmyślałem również o pociągu. Lecz trasa Warszawa - Gdańsk jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Druga kwestia to nocleg. Czy warto zarezerwować hotel w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i zazwyczaj posiadają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie. Natomiast jak wybierzemy spanie poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości