Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy przydatny

Piszemy co chcemy - byle miło.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy przydatny

Post: #123 lukaszgos
02 lis 2017, 9:34

Cześć. Od lat interesuję się rynkami walutowymi i wykonywaniem inwestycji na rynku Forex. Inwestuje na nich od kilku lat. Nie jestem jakimś zamożnym inwestorem, lecz przez lata nabyłem pewną wiedzę, która pozwala mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były mizerne. Częściej traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Z biegiem lat nauczyłem się trafnie odczytywać wykresy i dzięki temu wykonywane transakcje dawały minimalny zysk. Kłopotem było poprawne i szybkie określenie przyszłego trendu i dochodowej pary walut, którą trzeba wybrać. Nie wystarczy obserwować kilku par walutowych. Do trafnej diagnozy konieczna jest szersza analiza. Tego rodzaju dla człowieka jest czasochłonna i często przegapiłem odpowiedni moment wejścia na rynek Forex. Dlatego zacząłem poszukiwać rozwiązań, które umożliwią mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich kilka, ale najlepszy zestaw narzędzi ma w swojej ofercie na rynku Europejskim firma 4M International , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które bardzo ułatwią grę na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na 2 grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory oraz roboty na platformę Meta Trader 4. Kolejny typ produktów to różnego typu subskrypcję do narzędzi, które w znacznym stopniu pomagają w trafnym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najskuteczniejsze z nich to 4M Analytics, które ilustruje siły 8 najważniejszych walut, a także moment zawarcia transakcji i wyjścia z rynku Forex. Używając je, zawsze wiemy kiedy można wykonać korzystną i dochodową inwestycję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest teraz dostępne dla wszystkich. Dzięki tym narzędziom wykonywane przeze mnie są znacznie bardziej dochodowe. Czemu tak jest? Nie muszę już samemu wykonywać analizy 28 wykresów i rozważać, jaka waluta będzie szła do góry, a która spadała. To oprogramowanie robi to za mnie. A co najważniejsze, rachunki przeprowadza maszyna, która nie ma emocji. Dzięki temu wyliczenia są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej trafne. Także w przypadku maszyny eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek popełnia w czasie skomplikowanych rachunków. Zwłaszcza jeśli dokonuje pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej sugeruje sprawdzić te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i da ci zysk.

Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości