Czy warto dać reklamę na takim portalu?

Piszemy co chcemy - byle miło.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto dać reklamę na takim portalu?

Post: #23 lukaszgos
19 maja 2016, 12:11

Dzień dobry, mam zakład krawiecki z wieloletnim doświadczeniem. Rozpocząłem jeszcze działalność za czasów komuny. Teraz biznes kręci się o wiele gorzej. Nie mam pojęcia o Internecie. Ale mogę bezpłatnie umieścić reklamę na takim serwisie WWW https://bipgov.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-mozna-w-niej-zrobic-przyjecie-oraz-badz-jak-prezentuja-sie-stawki-za-takie-uslugi ale nie mam pojęcia czy w ogóle mi to przyniesie korzyści. Promocja niby jest bezpłatna, natomiast jaką korzyść ja będę z tego posiadał? Jak to w ogóle funkcjonuje?

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto dać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Post: #24 adamniczyj
19 maja 2016, 12:39

Witaj, jak jesteś w stanie gdzieś dać za darmo reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez promocji firmy nie będziesz miał zamówień. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy innego ustroju, lecz obecnie jest całkiem inaczej. Sprawdź ile na tym portalu jest zakładów krawieckich. Przecież ludzie szukają teraz wyłącznie w Internecie. Jak Cię tam nie ma to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich przyszłych klientów. Więc nie wahaj się dłużej i daj tam swoją reklamę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:


Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości