Oszczedne strony internetowe Radom

Piszemy co chcemy - byle miło.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Oszczedne strony internetowe Radom

Post: #124 lukaszgos
03 gru 2017, 16:22

Czy budżetowe strony internetowe to obecnie dobry wybór dla firmy?

Odpowiedź na tego typu pytanie nie jest jednoznaczna. Na początku kwestię tanich stron internetowych należy przeanalizować w wielu płaszczyznach. Pierwsza sprawa to zdefiniowanie terminu tanie strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w kwestii budowania mało kosztownych stron internetowych dla firm. Dla jednej osoby niedroga strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to całkiem inny rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak możemy zobaczyć rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można od razu i dokładnie określić czym są niedrogie strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to określić sprawdzając reklamy firm w wyszukiwarkach internetowych. Poprzez to będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy budują strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy wybrane do porównania słowo kluczowe tanie strony internetowe aby sprawdzić na jakie oferty zbudowania strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w cenie od 500 do 2000 zł. Wybierając kilka firm i wysyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zbudowania strony internetowej otrzymamy jasny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania kilka agencji interaktywnych z dalszych wyników wyszukiwarki. Wtedy zobaczymy jak to się kształtuje również u tańszych firm, które budują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już otrzymamy oferty na stworzenie strony internetowej to powinno się wykonać ich zestawienie. Zestawienie powinno zawierać koszt zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób wykonania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się tylko kosztem zbudowania strony internetowej, zestawienie ofert będzie mało miarodajne. Zazwyczaj oferty stworzenia strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o bezpłatne CMS i ogólnodostępne szablony graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj słaby pomysł na promocję w Internecie. Po pierwsze otrzymamy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zaprojektowana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na stworzenie strony internetowej, która będzie miała indywidualny projekt graficzny strony a, także autorski CMS. Takie strony internetowe są znacznie bezpieczniejsze.

Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość