Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią zostać?

Piszemy co chcemy - byle miło.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią zostać?

Post: #101 tomaszkowal
24 paź 2016, 12:42

Uprzejmie witam, ostatnio spotkałam się z ofertą pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W sieci jest niezwykle dużo propozycji takiej posady, właśnie dlatego również zastanawiam się czy ktokolwiek skorzystał z takiej oferty. Zastanawiam się czy nadaję się do wykonywania takiego zawodu i co jest potrzebne? Jestem kobietą sumienną i wrażliwą jednak czy taka praca jest bezpieczna? Spotkałam się z opiniami, że można nieźle zarobić i zdobyć doświadczenie. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc i rzetelne opinie osób, które opiekowały się seniorami w Niemczech.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią zostać?

Post: #102 mariuszbyk
24 paź 2016, 13:04

Hej. To prawda, że jako opiekunka można zarobić nawet pokaźne finanse. Jeśli skorzystasz z oferty wypróbowanej firmy nie musisz obawiać się, że ktoś Cię natnie. Osobiście już parę razy kooperowałam z takimi agencjami i jestem w pełni zadowolona jako opiekunka osób starszych. Niewątpliwie jeżeli masz doświadczenie będzie Ci łatwiej pozyskać taką robotę. Powinieneś znać się na opiece oraz pielęgnacji ludzi starszych. Mimo to sama praca nie jest skomplikowana i daje wiele przyjemności. Mam nadzieję, że choć odrobinę pomogłam.

podobne tematy:


Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość