Wspomnienia, jakie uwieczni fotograf dziecięcy

Piszemy co chcemy - byle miło.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wspomnienia, jakie uwieczni fotograf dziecięcy

Post: #115 marekwirazka
28 paź 2016, 12:58

Hej. Ostatnimi czasy powiłam pierwsze dziecko. To piękny chłopczyk, który jest zdrowy i ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem niezmiernie szczęśliwi, więc pomyśleliśmy o uchwyceniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące oraz jest grzeczny, więc myślę, że nie byłoby problemu w czasie sesji. Mimo to zastanawiam się czy to właściwy pomysł, a może po prostu mój wymysł? Cz ktoś wykorzystywał z takich usług u fotografika? Interesuje mnie również jakim sposobem przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

podobne tematy:

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wspomnienia, jakie udokumentuje fotograf dziecięcy

Post: #116 lukaszgos
28 paź 2016, 13:06

Dzień dobry. My jesteśmy dopiero co po takiej sesji. Odbywała się ona wczoraj. Moja córeczka ma trzy miesiące i jest nieraz kapryśna, jednakowoż daliśmy wskazówkę. Sesja przebiegła spokojnie, gdyż fotograf dziecięcy był niesłychanie wyrozumiały. Znalazł się, w takim razie czas na karmienie i przewijanie. Spędziliśmy razem trzy godziny oraz nie żałuję. Zdjęć jeszcze nie widziałam, jednak myślę, że wyjdą nadzwyczaj fajnie. Polecam Tobie skorzystanie z takiej oferty, albowiem tak jak zauważyłaś pozwoli to upamiętnić niezwykle istotne i ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:


Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość