Profesjonalny salon masażu w Warszawie

Piszemy co chcemy - byle miło.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Profesjonalny salon masażu w Warszawie

Post: #117 tomaszkowal
09 sty 2017, 13:08

Witam wszystkich na forum. Posiadam kłopot z kręgosłupem i potrzebuje dobrego salonu masażu w Warszawie, który ma w swojej ofercie masaż leczniczy. Mam siedzący tryb pracy, który bardzo obciąża kręgi. Parę dni temu byłem nawet z tym u doktora pierwsze kontaktu i potwierdził mojej obawy. Zmiana trybu pracy i nie będzie problemów z kręgosłupem, albo udanie się do salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu schorzeniu. Z pracy nie jestem w stanie się zwolnić, więc zostaje mi tylko salon masażu w Warszawie. Czy możecie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest dużo, ale jak znam życie tylko niektóre mają w swojej ofercie masaże lecznice na dobrym poziomie.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Dobry gabinet masażu w Warszawie

Post: #118 mariuszbyk
09 sty 2017, 13:53

Część. Zdaje sobie sprawę dokładnie jaki posiadasz kłopot. Tak samo miałem kłopoty z kręgosłupem i byłem zmuszony do skorzystania z usług gabinetów masaży. Dobry salon masażu - Warszawa to Relax Mind Body. Masują tam naprawdę sprawdzeni masażyści, którzy wiedzą jak pomóc w tego rodzaju schorzeniach. Ja najczęściej decyduje się na masaż leczniczy, który w mojej ocenie najkorzystniej wpływa na kłopoty związane z moim kręgosłupem. Też ceny w tym salonie masażu są konkurencyjne w porównaniu do podobnych salonów w stolicy. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś zastanowić się nad jakimś sportem. Może siłownia lub kupno jakieś bieżni do domu? To także pomaga.

podobne tematy:


Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości