Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Piszemy co chcemy - byle miło.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Post: #105 marekwirazka
28 paź 2016, 9:54

Witam. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą pracy. Pozyskałam niedawno propozycję, jaka dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te https://specprodent.pl/index.php/2022/08/16/kurs-miesnie-dna-miednicy-przez-siec-on-line-czy-warto-sie-na-niego-zarejestrowac/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, gdyż zastanawiam się czy to dobre miejsce dla mnie. Kocham poznawać nowych ludzi i oferować im dany towar. Posiadam też obszerne doświadczenie w tej dyscyplinie. Jednak wyspa to nie to samo co szablonowy sklep. Ciągle zastanawiam się, w związku z tym czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odpowiedź.

podobne tematy:

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Post: #106 lukaszgos
28 paź 2016, 10:06

Witam. Praca na wyspie handlowej niemal nie różni się od tej w punktach sprzedaży. Oczywiście masz mniej miejsca, w takim razie siedzisz albo stoisz, lecz możesz także urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, wobec tego niezmiernie męczące. Na dodatek nie musisz biegać po całym punkcie sprzedaży oraz odwieszać ciuchów oraz sprzątać całego bałaganu. Do dyspozycji masz zazwyczaj parę gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli uwielbiasz ludzi to odpowiednio albowiem w większości wypadków koło wyspy przechodzi w ciągu dnia nadzwyczaj sporo osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie i nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości