Jak mogę wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

Piszemy co chcemy - byle miło.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Jak mogę wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

Post: #73 marekwirazka
05 lip 2016, 13:28

Witam. Mam pytanie do znawców tematu - odnośnie pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym żeby moja strona WWW była wysoko na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa. Próbowałem samemu coś z tym zrobić ale rezultat moich działań jest dość słaby. Nie byłem w stanie wprowadzić strony do pierwszej 50 rezultatów wyszukań. Natomiast jak obserwuję podobne strony to mają mniej treści i przeważnie posiadają gorszą grafikę. Co jestem w stanie zrobić aby moja strona była na początku wyników wyszukiwarki internetowej?

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Jak jestem w stanie wypromować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Post: #74 dariakuna90
05 lip 2016, 13:39

Witaj. Jeśli pragniesz żeby twoja strona internetowa była wysoko w wynikach wyszukiwarki to musisz zadbać o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to odpowiednia budowa strony internetowej. Druga kwestia to odpowiednie linki, które kierują do pozycjonowanej witryny internetowej. W twoim przypadku te dwa elementy są do poprawy. Po pierwsze powinieneś uzupełnić stronę o unikalną treść, która posiada pozycjonowane hasła. Należy je pogrubić. Druga sprawa to właściwe linkowanie wewnątrz strony. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o pozyskiwanie linków to trzeba skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. U ciebie przeważają wyłącznie katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj odnośniki ze stron, które mają organiczny ruch. Odpowiednie są fora internetowe. Jak to poprawisz to pozycje znacznie się poprawią.

podobne tematy:


Wróć do „Twoje myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość